Create an Account

Shopping cart

Close

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Şirket Profili

 

1996 yılında yüksek kalite esasına dayalı üretim anlayışıyla kurulmuş olan firmamız, yurtiçi üretiminin yanı sıra yurtdışında 70’e yakın ülkeye (Rusya, Almanya, Hollanda, Belçika, İtalya, Ukrayna…) yaptığı nitelikle ürünlerle kendini yenileyerek günümüze kadar gelmiştir.

Firmamız, üretimdeki tüm proseslerde çalışan ve kullanıcı sağlığını ön planda tutmuş, özellikle kullanıcıların ürünlerimizi uzunca bir süre sağlıkla kullanımını sağlamayı bir sorumluluk olarak kabul etmiştir. Bu nedenle üretimimizin her aşamasında su bazlı kimyasallar kullanılmaktadır. Kaliteli bir üretimin, sistem yaklaşımıyla ve kalifiye çalışanlarla başarılabileceğine inanan K&B Ayakkabı önce insan diyerek dünyadaki en son teknolojileri kullanmayı da ihmal etmemiştir.

Yurtiçinde ve yurtdışında pek çok noktada bulunan müşterimizle iş birliği içinde olmak ve beklentilerini üst düzeyde karşılayabilmek temel görevimizdir. Onlarla fikir alışverişinde olmak işlerimizi daha da anlamlı kılmaktadır.

Sürdürülebilir modanın tüm bu esaslara dayalı olduğuna inanan ve uygulayan bir firma olarak sektörümüzde her zaman öncü olmaktan gurur duymaktayız.

Akılda kalmayı başarabiliyorsan, işini iyi yapıyorsun demektir.

Back to Top
error: