Spor Ayakkabıda Son Moda Modeller

Spor Ayakkabıda Son Moda Modeller

Her kadın şık olmayı arzu eder. Fakat kadınlar rahat olmayı da artık eskisinden çok daha fazla istiyorlar. Şık olmanın yanında rahatlığından da ödün vermek istemeyen hanımlar rahat olduğu kadar fazlası ile şık ayakkabı modellerine yönelebiliyorlar. Seçeneklerin fazla olması ve artık bu bol ayakkabı seçeneği içinde rahat ama şık ayakkabı bulmak son derece kolay hale geldi.


Bu çeşitliliğin fazla oluşu beraberinde seçim yapmakta zorluğu da getiriyor. Onun için biz de bu yazımızda sizin için sezonun son spor ayakkabı trendlerini derledik. Bu sayede fazlaca seçenek arasından artık modanın takipçisi olarak demode kalmadan ayakkabı seçiminizi yapacak hem de şıklığınızdan da ödün vermemiş olacaksınız.

Gelin sizin için moda ikonlarından aldığımız tüyoları paylaşalım ve senenin trendleri arasından yeni moda spor ayakkabıları nelermiş birlikte göz atalım.

Sezonun genel modası eskiye dönüşü çağıyor. Bu spor ayakkabılarda da kendini göstermiş durumda. Zamanın stil ikonlarından olan grup Spice Girls döneminde kullanarak ses getirdiği ayakkabıları şimdilerde geri dönmüşe benziyor. Platform tabanlı bu ayakkabıların daha modernize edilmiş hallerini, sezonda sıklıkla görmemiz olası. Bu şık ama bir o kadar da rahat spor ayakkabılar boyunu yükseltmek isteyen hanımlar içinde bir avantaj olarak gözüküyor. Yüksek tabanı ile şık duran bu ayakkabılar yapmış olduğunuz kombin ile bütünleşerek sizi moda dünyasının içine sokuyor. Stilinizi yüksek bir ayakkabı ile tamamlamak isterseniz bu platform spor ayakkabılar size göre.

Fazlaca geleceğe atıf yapan modernizmi size yaşatan ayakkabılar görmek ve kullanmak isterseniz. Bu özgün tasarımlar sneaker ismi ile belki de siz stil sahibi okuyucularımızın ayakkabı dolaplarında yerini aldı bile. Geçen sezonda da sıklıkla neredeyse herkeste gördüğümüz bu ayakkabılar sizin de son derece rahat şekilde kullanabileceğiniz türden ayakkabılar. Uzun kısa etekler, elbiseler ile dahi rahatlıkla ve şıklıkla kullanılan bu ayakkabılar her kadının dolabında bulunması gereken cinsten. Moda olması da cabası. Eğer bir sneaker spor ayakkabınız yoksa bir tane joker ayakkabınız olması adına edinin diyoruz.

Artık sezon tüm moda çeşitliliğinde olduğu gibi renkleri çağırıyor. Her renkten ürünü çok kolay biçimde ulaşılabilir hale getiren moda dünyası sizi de spor ayakkabısında renk kullanmaya davet ediyor. Stil ikonlarının da sıklıkla kombin seçimlerinde yer verdiği bu spor ayakkabılar sizi renkleri ile cezbederken imajınızı yenileyerek sizi modern bir çizgiye taşıyor. Eskiden olduğu gibi yalnızca beyaz yalnızca siyah spor ayakkabı kullanma dönemi geride kaldı. Kıpkırmızı bir spor ayakkabı ile kendinize çok şık kombinler oluşturabilirsiniz.

Hanımlar olarak süsü severiz. Spor kıyafet ve aksesuarlarda buna pek yer veremezsek de renkler ile bunu tamamlamayı da deneriz. Fakat artık spor ayakkabıları rahat oldukları kadar süslü de olmayı başarmış durumdalar. Onlar bir örnekte de fiyonk ya da kurdeleli spor ayakkabıları, süsüne düşkün hanımlara bir seçenek olmuş durumda. Sezonda sıklıkla görmeye alışacağımız bu spor ayakkabıları sizin için güzel bir seçenek olabilir. Moda sizi için spor ayakkabı olması bir kuralı gerektirmiyor. Kadınlar spor olurken de şık olabiliyorlar.

Günlük şıklık olarak giyilen parçalarda olan spor ayakkabılar eskinin yürüyüş ayakkabıları. Stil ikonlarının ve ünlü markaların koleksiyonlarında yer vermesi ile sezonun trendleri arasında da yerini almış durumda. Siz de dilerseniz bu modelleri günlük hayatınızda kullanarak şıklığınızı güne taşıyabilirsiniz. Bunlardan biri de normcore spor ayakkabıları. Sıradan, minimalist çizgide bir spor ayakkabısı ama stil sahibi kişilerin kullandığı bu modellere siz de bayılacak ve severek kullanacaksınız.

Stil sahibisiniz, belki de imajınıza güveniyor ve minimalist bir çizgide kıayfetlerinizi seçiyorsunuz. Moda ikonlarını takip ederseniz minimalist yani yalınlığın trend olmaya yüz tuttuğu günümüz modasında siz de klasik spor ayakkabılarını tercih ederek, seçiminizi klasik parçalardan yana kullanabilirsiniz. Bu spor ayakkabılar arasında bez olanları, düz renk klasikleşmiş beyaz spor ayakkabıları da tercih ediyor olabilirsiniz. Böyle düşünenlere müjde! Çünkü sezonun trendleri arasında yalınlığın gözle görünür biçimde artışı, spor ayakkabı moda dünyasında da klasikleşmiş modelleri görmemizi sağlıyor. siz de yıllardır giydiğiniz model spor ayakkabılardan vazgeçemiyor, klasik benim imajımı yansıtıyor diyorsanız, sorun değil. Moda ve trendlerde sizden yana!

2019 © All rights reserved.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/kbcom/public_html/wp-includes/functions.php on line 4344