Ayakkabıda Sezonun Renkleri Ve Modelleri

Ayakkabıda Sezonun Renkleri Ve Modelleri

Modayı yakından takip eden bireyler, yaptıkları kombin ve tercih stillerini son trendlere göre yapmayı çok yakından takip ettikleri moda ile ilgilenmeyi severler. Ayakkabıya aşık, tutkun olanları da saymalıyız. Onlar ayrı bir kategoride ayakkabı koleksiyonu yaparak şıklıklarını bu parça ile göstermeyi amaçlarlar. Yaptıkları şık kombin ve stillerin altına da bu şıklığın tamamlayıcısı olan ayakkabı tercihlerini yaparken şık stillerine imza atmak isterler. Çünkü ayakkabı kombinin neredeyse en önemli parçasıdır. Şık bir kıyafet giydiğinizi düşünü ve altına eski bakımsız ve belki de demode bir parça ayakkabı giydiğinizi bu tüm kıyafet şıklığını bozarak imajınızı yerle bir edebilir. Böylesini önemli bir parçayı da seçmek bir o kadar elzemdir. Doğru seçimleri yapmak ve sezonun ayakkabı trendleri nelermiş, öğrenmek isterseniz yazımıza göz atmayı deneyin!

Sezonun şık göz alıcı modelleri sizin ile birlikte daha da alımlı ve göz alıcı olacağından şüphemiz yok. Gelin bu sezonda ve ilerleyen zamanlarda renklerin ışığından hangi ayakkabı modelleri ile karşı karşıya kalacağız birlikte bir bakalım.

Renkler kış veya yaz sizin ruh dünyanıza hitap eden binlerce ton ve ayakkabıda birer sanat eserine dönüşen o renklerden beyaz pür temizliği ve stil sahibi kişileri yansıtıyor. Neden mi? Beyazın yalınlığı ve saflığı tüm bot, topuklu ve kışlık ayakkabı seçimlerinde ön sıralarda geliyor. Kış aylarından beyazdan uzak duranlara duyuru! Bu algıyı yıkan moda sizi sezonun trendine beyaza çağırıyor. Bizden söylemesi. Sezonu trendlerinden butiler, kısa ince topuklar maskülen sivri burun ayakkabılarda pür beyazı görmek olası.

Modacıların defilelerinde sezonda sıklıkla yer verdiği neon renkler ve çarpıcı kırmızılar, derinin parlak tonları, kimi, zaman soğuk mat formları da ayakkabılarda görüyoruz. Siz sizi yansıtan mat ya da çarpıcı parlak bir rengi tercih edebilirsiniz. Sezonun trendleri arasında klasiğin dışına taşmış renkleri görmek olası. Bunlar kimi zaman bir bot da ya da çizmede görebileceğimiz leopar desenlerin renkleri, kimi zaman yılan deseninin soğuk renkleri olabiliyor. Her türden stil sahibi kişi için tasarlanan yüz binlerce model arasından stilinize en uygun rengi bulmak oldukça yüksek.

Kış sezonunda botlar olmazsa olmazımız. Ya peki renkleri? Renkler kışın hakim rengi siyah ve ağırlıktaki tonları oluyor. Siz eğer çarpıcı ve göz alıcı görünmeyi yeğlerseniz bol çeşitlilik içinde istediğiniz renkte botu bulmak çok kolay lakin artık çorap botlar var. Kısa bir süre önce hayatımıza giren çorap botlar sezonda trendinde yerine hala koruyor ve sıklıkla görüleceğe benziyor. Ayaklarda oldukça şık duran bu botlar stil sahibi kişilerin elbise ve etek kombin tercihlerinde sıklıkla yer alıyor.

Biraz cool ve erkeksi görünmek ve kombinin de tarz oluşturmak giydikleri ile dikkat çekmek isteyenlerin klasik hala gelmiş modası neredeyse hiç geçemeyen adı Loafer ayakkabılar olan bu ayakkabı modeli son derece şık olmasının yanında stil sahibi insanların tercihlerinde baş  rolde. Rahatlığı ve şıklığı bir o kadar da tarz olmayı hedefliyorsanız loafer ayakkabılar tam sizin stilinize göre.

Kısa topuklu renk renk, desen desen derideki ayakkabıları bu sezonda raflarda görüyoruz. Tercihini kısa ama bir o kadar da seksi ve alımlı duran ayakkabılardan yana kullanmak isteyenlerin tercihi kısa topuklu stilettolar oluyor. Bu stilettolar yeni sezonda sizi asla yalnız bırakmayacak isterseniz günlük şıklıkta kullanın dilerseniz de bir akşam davetinde tercih edin sizi asla yarı yolda bırakmayan bu model sanki bir joker oyuncu.

Çizmeler bu sezonda dolaplarınızda bulunması gerekenlerden. Dilerseniz kovboy çizmeleri ağır büyük boyutta olanları dilerseniz de ince ve dize kadar uzanan deri olanları. Bol desenli ve sezonun trendi kırmızı ve neon renkleri çizmelerde görmek mümkün. Ayrıca hayvan derisi olanları da son derece moda ve ilk sıralarda geliyor. Siz sadece kışın çizme kullananlardan mısınız? Dilerseniz bu algınızı yıkın! Çünkü artık bahar aylarında da elbiseler ile giyilebilen ve oldukça şık duran çizme trendi bu sezonda da sizinle.

Ayrıca bu sezon asimetrik detayları olan ayakkabılar, topuklarındaki asimetri ve ayakkabının burnundaki kütlük gibi detaylar ile de göz dolduruyor. Geometrinin ayaklarda dile geldiği bu sezonda ayakkabılar şıklıkta yarışacak gibi duruyor.

2019 © All rights reserved.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/kbcom/public_html/wp-includes/functions.php on line 4344