2018 Yılının Genel Ayakkabı Modası

2018 Yılının Genel Ayakkabı Modası

2018’e veda ederken bu yıl hangi modaları geride bıraktığımızı da görmek ister misiniz? Birbirinden güzel trendler ile 2018 yılını geride bırakıyoruz. Kış aylarında giyilmez denilen ayakkabıların giyildiği, olmaz denilen modaların yeniden gündeme geldiği bir dönemdi. Sizler için 2018 yılının en göze çarpan ayakkabı modellerini derledik.

Beyaz Botlar

“Kış aylarında beyaz ayakkabı mı giyilirmiş canım,” diyenler bu yıl trendlere oturması ile birlikte beyaz botlar giymeye başladı. Bu kış beyaz botlar oldukça sevilen parçalar arasında yer almaktadır. Bu anlayışa son veren ünlüler ve markalar bir süre daha beyaz botları gündemde tutmaya kararlı görünüyor. Sizlerde kendi tarzlarınıza uygun olan beyaz botları tercih ederek trendlere uyum sağlayabilirsiniz. Beyaz botlar 2018 yılında oldukça renkli bir hava kattı.

Loafer Ayakkabı Modelleri

1980’lerin vazgeçilmez ayakkabıları arasında yer alan bu modeller 2018 yılında da revaçta. Oldukça klasik bir görünüme sahip olan bu ayakkabı modellerini insanlar genellikle spor kombinleri ile tercih etmektedir. Spor kombinlerinde sıkça kullanarak 2018 yılında revaçtadır. Sizlerde günlük spor kombinlerinizde bu modelleri tercih edebilirsiniz.

Asimetrik Topuklu Ayakkabılar

Görünümleri sayesinde genel olarak kombinlerin yıldızları içerisindedir. Zerafet ve estetiği bu modellerde görebilirsiniz. Kişiler bu güzel etkileri nedeni ile bu modelleri tercih etmektedirler. Sizlerde şık ve zarif görünümlere kavuşmak için bu modelleri tercih edebilirsiniz. 2018 yılı içerisinde en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Sizlerde kendi kombinlerinize uyumlu olarak bu modelleri tercih edebilirsiniz. 2019 yılı itibari ile de çokça tercih edilen modeller içerisinde de yer alabilir.

Çorap Botlar

Çorap botlar 2017 yılına damgasını vurmuştu. Ardından 2018 yılı içerisinde de devam etmekteydi. Tarzları ve kattıkları çekicilik ile çoğu kişi tarafından bu modeller tercih edilmektedir. Sizlerde çekici bir görünüme sahip olmak için kendi kombinleriniz içerisinde bu botları tercih edebilirsiniz. Hem spor tarzlara hem de şık kombinlere rahatlıkla uyum sağlayan bir modeldir. Sizlerde tercih ederek spor şıklığı yakalayabilirsiniz. İster ofiste isterseniz günlük yaşamlarınızda bu modelleri tercih edebilirsiniz.

2019 Yılı Ayakkabı Trendleri

2018 yılını geride bırakırken, çok çeşitli ayakkabı modellerini de geri de bırakıyoruz. 2019 yılında trend olan modelleri tercih ederek sizlerde 2019 modasına rahatlıkla uyum sağlayabilirsiniz. Sizler için 2019 yılı ayakkabı modası derledik.

Yüksek Topuklu Ayakkabılar

Yeni yılda bizleri yüksek topuklar beklemektedir. Topuklu ayakkabıların topukları 2019 yılı ile birlikte daha da fazla yükselmektedir. Disko esintileri barındıran bu modeller ile sizlerde kendi tarzlarınıza rahatlıkla yansıtabilirsiniz. Burnu açık modeller, sade modeller, bilekten bağlamalı modeller gibi çok çeşitli yüksek topuklu ayakkabı modellerini 2019 itibari ile tercih edebilirsiniz. Şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

Ayakkabılarda Kristal Etkiler

2019 yılı itibari ile en çok göze çarpan modeller içerisinde kristaller yer alacaktır. Disko topu gibi ışıldamak için bu ayakkabı modelleri tercih edebilirsiniz. Korkusuz bir yoğunlukta kullanılması kişilere cesur bir imaj vermektedir. Sizlerde kendi tarzlarınıza uyumlu hale getirerek bu modelleri tercih edebilirsiniz. İddialı modeller, cesur görünümler için sizlerde bu modelleri tercih edin. Kristaller özellikle bant bölgesinde çok daha fazla yoğun olarak kullanılmaktadır. Cesur görünümler için oldukça uygun parçalardır.

Farklı Özelliklerde Olan Terlik Modeller

Sofistike görünümlere sahip olmak için birbirinden farklı olan terlik modelleri tercih edebilirsiniz. Tasarımcılar mevcut olan ayakkabı modellerini terlikler üzerinde denemeye karar verdi. Terlik formunda olan bu ayakkabı modellerini sizlerde tercih ederek şıklığınızı arttırabilirsiniz. Rahat bir görünüme sahip olurken aynı zamanda bu terlikler ile şıklığı rahatlıkla yakalayabileceksiniz. Ayakları oldukça rahat ettiren bu modelleri çoğu kişi tercih etmektedir. Sizlerde tercihlerinizi bu modeller üzerinde seçerek rahatlığı ve şıklığı bir arada yakalayabilirsiniz.

Asimetrik Topuklar

Bu topuk modelleri 2019 yılı içerisinde de tercih edilen modeller yer alacaktır. Sizlerde bu modelleri tercih ederek trendlere rahatlıkla uyum sağlayabilirsiniz. Birbirinden farklı ve ilginç topuk modelleri ile göze çarpmaktadır. Sizlerde tercihlerinizi bu yönde kullanabilirsiniz. Topuklu ayakkabılar 2019 yılı itibari ile asimetrik topuklara sahip olacak ve hanımların şıklıklarını arttıracak. Sizlerde burada yer alan modelleri kendi tarzlarınıza uygulayarak trendlere rahatlıkla uyum sağlayabilirsiniz. Modaya ayak uydurabilirsiniz.

2019 © All rights reserved.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/kbcom/public_html/wp-includes/functions.php on line 4344