2018-2019 Kış Ayakkabı Modaları

2018-2019 Kış Ayakkabı Modaları

2018-2019 Kış Ayakkabı Modaları

Mevcut olan trendleri kendi stillerimize adapte etmek, yeni sezonları benimsemek gereklidir. 2018- 2019 kış sezonu için birbirinden güzel olan trendlere karşılık gelen modelleri sizler için derledik. Bu sezon birbirinden ilginç desenler revaçta. Bu kış ayları için oldukça güzel parçalar siz trend severler ile buluşmaya hazır. Birbirinden ilginç kış trendleri sizlerle.

Fiyonklu Ayakkabılar

2018-2019 kış ayları gösterimleri içerisinde en fazla gösterilerin ayakkabı modelleri fiyonk desenli olan ayakkabılardı. Fiyonklu topuklu ayakkabılar bu kışın en çok sevilen modelleri içerisinde yer almaktadır. Sadece partiler ve önemli davetler için değil, normal gündelik yaşam içinde bu tasarımlar tercih edilmektedir. Birbirinden eğlenceli olan bu fiyonklar gündüz şıklığını da ele geçirerek son zamanlarda en çok tercih edilen modeller içerisinde yer almaktadır. Sizlerde kendi arzularınıza göre, tarzlarınıza göre uygun fiyonk modelli ayakkabıları elde edebilir ve şıklık seviyenizi yükseltebilirsiniz.

Vahşi Desenlere Sahip Ayakkabılar

Akıllara durgunluk veren modellerden ve desenlerden biri de leopar desenleridir. Bu sezonda da oldukça tercih edilenler arasında yer almaktadır. 2019 kış podyumlarında bu desen oldukça öne çıktı. Bu sezonlarda o kadar öne çıktı ki desenler sadece kedigillerden değil, diğer hayvanları da kapsayacak şekilde genişledi. Tom Ford’da zebra desenli ayakkabılar ve Tory Burch’te timsah desenleri genel olarak ilk göze çarpan modeller arasında yer aldı. Kedigiller dışında çok çeşitli hayvan desenleri ile ayakkabı modelleri bu sezonun trendleri içerisinde yer almaktadır. Büyük bir özgüven veren bu desenler çoğu kişi tarafından tercih edilmektedir. Kendi tarzlarınıza göre özümseyerek bu deseni sizlerde kullanabilirsiniz.

Vahşi Batı Esintili Ayakkabı Modelleri

Raf Simons, Clavin Klein markalarının ilk çıkardıkları modellere göz atacak olursak Western tipi botların gelişinin sinyallerinin verildiğini görebiliriz. Birçok koleksiyoncu için Western botları kilit bir parça haline geldi. Geleneksel stillerine karşılık olarak çok daha fazla yumuşak olduklarını görebilirsiniz. Yumuşak formları ve küt burunları ile bu kış Western botlar bizimle olacaklar. Western modasının severleri bu kış oldukça mutlu. Geleneksel stillerinden biraz farklılık gösteren bu modelleri sizlerde kendi stillerinizle uyumlu hale getirerek kullanabilirsiniz.

Kahverenginin Gücü

Ten rengi parçalar 2018 yılı itibari ile çoğu kişi tarafından sevilmeye başladı. Kış aylarına girilmesi ile birlikte herkes koyu tonları tercih etmeye başladı. Sizlerde bu şekilde tercihlerinizi yönlendirerek trendlere uyum sağlayabilirsiniz. Bu yıl kış sezonlarında favori renklerden biri kahverengi. Bazı tasarımcılar koleksiyonlarının tümünü neredeyse kahverengi etkisi altında kurgulamıştır. Çok çeşitli kahverengi parçaları bu sezon görebileceksiniz. Bu sezonlardaki modellerin çoğu kahverengi etkisi ile oluşturulmuştur. Sizlerde kendi stiliniz ile uyumlu kahverengi modelleri tercih edebilir, böylelikle trendlerle uyum sağlamış olabilirsiniz.

Şişkin Sneaker Modeller

Kalın tabanlı ayakkabı modelleri yine ve yine bizimle birlikte olmaya devam ediyor. Uzay çağı silüetlerini andıran yapıları ile bu sezonunda en çok tercih edilen modelleri içerisindedir. Uzay çağı modelleri yanında siyah beyaz modellerde çokça tercih edilmektedir. Sadelikten yana iseniz bu modelleri tercih edebilirsiniz. Sizlerde kendi tarzlarınıza uygun olarak bu modelleri hayatınıza dahil edebilirsiniz.

Küt Burunlu Ayakkabı Modelleri

Yuvarlak burunlu topuklu ayakkabılar her sene olduğu gibi bu sene de oldukça etkileri vardı. Ancak yuvarlak topukluların yanında küt burunlarda tercih edilmeye başladı. Küt burunlu ayakkabılar yaz ayları içerisinde de kendisini göstermişti. Trendlerin en çarpıcı modelleri içerisinde küt burunlar yer almaktaydı. Anlaşılan o ki bu trendler kışında devam edecek ve kış sezonlarının en çok tercih edilen modelleri arasına girecek. Sizlerde kendi tarzlarınıza uyumlu hale getirerek küt burunlu ayakkabıları tercih edebilirsiniz.

En çarpıcı modeller ile sizlerde rahatlıkla burada yer alan trendlere ayak uydurabilirsiniz. Şıklığınızı yükseltmek ve trendlere uyarak moda tanrıçaları haline gelmek mümkün. Sizlerde sezonların en çarpıcı modelleri ile modaya renk katabilir, trendlere rahatlıkla uyum sağlayabilirsiniz. Bu sezonun göze en çok çarpan modelleri bunlardı. Bu modellerin inkar edilemez etkilerini tüm kış boyunca göreceğiz. Sizlerde tercihlerinizi bu modellerden yana yaparak rahatlıkla modaya uygun hareket edebilir, kendi tarzınızı yer alan trendler üzerinden rahatlıkla yansıtabilirsiniz. Her sene olduğu gibi bu sene de çok çeşitli çarpıcı modeller gözler önüne serilmiştir.

2019 © All rights reserved.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/kbcom/public_html/wp-includes/functions.php on line 4344